Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
24.01.2013


24.01.2013

14:12:18 24/01/2013

Byłam w swoim mieszkaniu. Na ścinanie powiesiłam obraz z dwiema pomarańczowymi rybkami. pod nimi był pomarańczowy piasek tworzący falę i jeden wściekło różowy plastikowy ukwiał przymocowany do podłoża. Tworzyło to naprawdę piękny widok po domalowaniu reszty dzieła na ścianie wokół. W sumie to był dzisiejszy dzień i miałam zostać w domu, ale jakiś człowiek powiedział mi, że muszę z nim iść dzisiaj na pokaz mody. Wybierając się w podróż spojrzałam przez okno. Były tam latające ryby. Tak jakby rekin bawił się w śmigłowiec. Podeszłam do starszego człowieka krzątającego się po pokoju i zapytałam jak to możliwe, że one latają, Wtedy się obudziłam.


Głosuj (0)

Kayako

[Powrót] Komentuj

» Samfin

» 23:10:03 24/01/2013
zalogowany | http://samfin.blog4u.pl/ IP: zalogowany

Hej, dzięki za komentarz.
Szablon zrobiłam sobie sama, nie mogłam się oprzeć Deppowi ;)
Co do Twojego bloga... do spisywania snów polecam (anglojęzyczny) serwis www.dreamboard.com. Umożliwia bardzo dokładne katalogowanie snów (tytuł, opis, postaci, nastrój, emocje, kolory (!), tagi... i kilka innych interesujących rzeczy).

Pozdrawiam :)